Svítidlo GLOBO 34163-2 VERONIKA, 2xGU10 max.35W, IP44, svítí nahorů/dolů, venkovní
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV: 68x150, H: 92, bez žárovek 2xGU10 35W 230V
Moderní venkovní nástěnné svítidlo GLOBO 34163-2 ze série Veronika zaujme jednoduchým designem z litého hliníku v antracitové barvě. 15cm vysoké svítidlo se skládá ze zaobleného hliníkového tvaru, který může být vybaven žárovkou GU10 dle vašeho výběru nahoře a dole, které jsou poté zakryty čirým sklem. To vám umožní určit barvu a jas světla jednotlivě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vision V12 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 9007371416066 |
| Barva: | antracitová |
| Šířka (mm): | 68 mm |
| Hloubka (mm): | 92 mm |
| Výška (mm): | 150 mm |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | 44 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Závit-patice (objímka): | GU10 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
