Svítidlo GLOBO 34163 VERONIKA, 1xGU10 max.35W, IP44, svítí směrem dolů, venkovní
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem dolů, IP44, ŠxV: 68x81, H: 92, bez žárovky 1xGU10 35W 230V
Moderní venkovní nástěnné svítidlo GLOBO 34163 ze série Veronika zaujme jednoduchým designem z litého hliníku v antracitové barvě. 8,1cm vysoké svítidlo se skládá ze zaobleného hliníkového tvaru, který lze na spodní stranu osadit žárovkou GU10 dle vašeho výběru, která je poté zakryta čirým sklem. To vám umožní určit barvu a jas světla jednotlivě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vision V12 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 9007371428052 |
| Barva: | antracitová |
| Šířka (mm): | 68 mm |
| Hloubka (mm): | 92 mm |
| Výška (mm): | 81 mm |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | 44 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Závit-patice (objímka): | GU10 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
