Svítidlo GLOBO 34168 VERONIKA, LED 1x6W, 315lm, 3000K, hliník antracit, venkovní nástěnné
Venkovní svítidlo, hliník antracit, svítí směrem a dolů, nastavitelné, IP44, ŠxV: 100x100, H: 100, včetně 1xLED 6W 230V, zdroj 525lm, výstup 315lm, 3000K
Moderní venkovní nástěnné svítidlo GLOBO 34168 ze série Veronika zaujme jednoduchým designem z litého hliníku v antracitové barvě. Svítidlo se skládá z hliníkové kostky 10x10cm, vestavných LED žárovek nahoře a dole, které vydávají 315lumenů svítivosti s příjemnou barvou světla 3000K. S několika položkami ve stejné sérii můžete ve venkovním prostoru vytvořit útulné prostředí a dotvořit celkový obraz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vision V12 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 9007371428137 |
| Barva: | antracit |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/949951 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 6 W |
| Svítivost (lumen): | 315 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
