Svítidlo GLOBO 41368-24 SULLY, LED 24W, RGB LED 6W, duhový efekt, stropní
Stropní svítidlo, kov černý, plast opál, s duhovým efektem, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné, dálkové ovládání, měnič a fixace barev, včetně 2xAAA, Ø380, V: 75, LED 24W 230V, 2500lm zdroj, 1500lm výstup, RGB LED 6W 230V, CCT 3000-6500K
Kulaté stropní svítidlo GLOBO 41368-24 ze série Sully o průměru 38cm je skvělým doplňkem vašeho interiéru. Skládá se z vnějšího a vnitřního prstence z černého kovu, jehož vnitřní povrchy jsou opatřeny opálovým plastem. Díky vestavným LED diodám poskytuje stropní svítidlo Sully 1500 lumenů silného světla. Pomocí dodávaného dálkového ovladače můžete nejen ztlumit stropní svítidlo, ale také individuálně upravit barvu světla v několika krocích mezi 3000K - 6500K a také nechat svítit v barvách RGB. Funkce duhového efektu, ve které svítidlo osvětluje místnost duhovými barvami, vytváří jedinečnou atmosféru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vision V12 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 9007371421954 |
| Barva: | Černá |
| Výška (mm): | 75 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 20 |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/838859 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 380 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Svítivost (lumen): | 2500 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
