Svítidlo GLOBO 41386-16SH CONNOR, LED 16W 1040lm 3000-6000K, multicolor, stropní
Stropní svítidlo GLOBO CONNOR 41386-16SH, kov bílý, akryl opál, chrom, třpytivý efekt, kompatibilní se Smart Home a Alexa, stmívatelné, dálkové ovládání, měnič barvy, fixace barvy, průměr 400mm, výška 65mm, LED 16W 230V, 1040lm, RGB LED 3W 230V, multicolor, změna barvy světla 3000-6000K
Parametry:
Materiál svítidla: kov
Materiál stínidla: akryl
Barva materiálu svítidla: bílá
Barva materiálu stínidla: opál
Použitá patice: Integrovaný LED modul
IP krytí: IP20
Energetická třída: A+
Příkon zdroje: 16W
Světelný tok-zdroj/výstup: 1280lm / 1040lm
Obsahuje stmívač: ANO
Ovládání: dálkový ovladač nebo aplikace Tuya Smart ( iOS / Android )
Výška: 6,5 cm
Průměr: 40 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 9007371386499 |
| Barva: | Bílá |
| Výška (mm): | 65 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 20 |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/862190 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 400 mm |
| Příkon (W): | 1x16, 1x3 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 1040 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
