Svítidlo Globo 41501-18 LEGANA, LED 18W 720m 4000K IP44, chrom, stropní
Kulaté stropní LED svítidlo GLOBO LEGANA 41501-18 přesvědčuje nejen svým jednoduchým, nadčasovým designem, ale také vysokou kvalitou. Svítidlo díky skleněnému krytu opál vyzařuje příjemné světlo bez oslnění. Je dodáváno s vestavěným LED zdrojem a poskytuje příjemnou atmosféru. Zdroj vyzařuje 720 lumenů a teplota barvy 4000 Kelvinů je příjemně neutrálně bílá. Intenzita Světlo má průměr 28,5 cm a je ideální pro vaši koupelnu, má krytí IP44.
Parametry:
Materiál svítidla: kov
Materiál stínidla: sklo
Barva materiálu svítidla: chrom
Barva materiálu stínidla: opál
Použitá patice: Integrovaný LED modul
IP krytí: IP44
Energetická třída: A
Příkon zdroje: 18W
Světelný tok-zdroj/výstup: 1440lm / 720lm
Výška: 7,5
Průměr: 28,5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 9007371388882 |
| Barva: | chrom |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 285 mm |
| Příkon (W): | 18W |
| Svítivost (lumen): | 720 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
