Svítidlo GLOBO 41562-24B SAPANA, LED 1x24W 2300lm 3000K, černý plast, 3 úrovně osvětlení
Moderní, funkční a výkonné a klasické kulaté LED stropní svítidlo GLOBO 41562-24B ze série SAPANA (průměr 42cm) je praktické a má všestranné použití, které se dá využít na mnoho způsobů. Bez ohledu na to, zda jde o chodbu, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu nebo ložnici, svítidlo dokáže přesvědčit svým jemným designem. Díky 2300 lumen a 3000K teplému bílému světlu jste našli perfektní stropní svítidlo pro váš domov. LED svítidlo má navíc paměťovou funkci, je vybaveno třídou ochrany IP44, a proto je také odolné proti vlhkosti a stříkající vodě. Díky nízké spotřebě energie je LED svítidlo energeticky úsporné, a tedy i velmi ekologické.
Parametry:
Materiál svítidla: plast
Materiál stínidla: plast
Barva materiálu svítidla: černá
Barva materiálu stínidla: opál
Použitá patice: Integrovaný LED modul
IP krytí: IP44
Energetická třída: A+
Příkon zdroje: 24W
Světelný tok-zdroj/výstup: 2600lm / 2300lm
3 úrovně osvětlení pomocí nástěnného vypínače (100 - 50 - 10%)
Výška: 2,5 cm
Průměr: 42 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Katalog Novelties Spring 2021 |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.99 kg |
| EAN: | 9007371405404 |
| Barva: | Černá |
| Výška (mm): | 25 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/940445 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 420 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Svítivost (lumen): | 2300 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
