Svítidlo GLOBO 41563-18B SAPANA, LED 1x18W 1500lm 3000K, černý plast, 3 úrovně osvětlení
Klasické LED stropní svítidlo GLOBO 41563-18B ze série SAPANA (29,5cmx29,5cmx2,5cm) má všestranné použití. Skvěle se hodí jako osvětlení do chodby, obývacího pokoje, kuchyně, koupelny nebo do ložnice. Svítí intenzitou 1500 lumenů s teplotou světla 3000K. Svítidlo má navíc i paměťovou funkci a je vybaveno třídou ochrany IP44, čímž je odolné proti vlhkosti a stříkající vodě. Díky nízké spotřebě energie je toto LED svítidlo energeticky úsporné, a tedy i velmi ekologické.
Parametry:
Materiál svítidla: plast
Materiál stínidla: plast
Barva materiálu svítidla: černá
Barva materiálu stínidla: opál
Použitá patice: Integrovaný LED modul
IP krytí: IP44
Energetická třída: A+
Příkon zdroje: 18W
Světelný tok-zdroj/výstup: 1800lm / 1500lm
3 úrovně osvětlení pomocí nástěnného vypínače (100 - 50 - 10%)
Šířka: 29,4 cm
Výška: 2,5 cm
Délka: 29,4 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Katalog Novelties Spring 2021 |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 9007371414390 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 295 mm |
| Výška (mm): | 25 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Délka (mm): | 294 mm |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/940749 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 18 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 1500 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
