Svítidlo GLOBO 41563-24W SAPANA, LED 1x24W, 2300lm 3000K, bílý plast, 3 úrovně osvětlení
Stropní svítidlo, plast bílý/satinovaný, plast opál/bílý, podsvícení, 3 úrovně osvětlení pomocí nástěnného vypínače (100-50-10%), paměťová funkce, IP44, DxŠxV: 42x42x2,5cm, včetně LED 24W 230V, 2700lm zdroj, 2300lm výstup, 3000K
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Katalog Novelties Spring 2021 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.68 kg |
| EAN: | 9007371417742 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 420 mm |
| Výška (mm): | 25 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Délka (mm): | 42 mm |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/1013173 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 24 W |
| Svítivost (lumen): | 2300 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
