Svítidlo GLOBO 48363-24C ATREJU I, LED 24W, 1660lm, 4000K, efekt hvězd, stropní
Stropní svítidlo GLOBO ATREJU I 48363-24C, bílý akryl, stínítko s efektem hvězd, Ø410, V: 105, včetně 1xLED 24W 230V, 1660lm, 4000K
Parametry:
Výkon: 24W LED
Svítivost: 1660 lm
Barva světla: 4000 K (neutrální)
Materiál svítidla: kov
Materiál stínidla: akryl
Barva materiálu svítidla: bílá
Barva materiálu stínidla: bílá
Použitá patice: Integrovaný LED modul
IP krytí: IP20
Energetická třída: A
Výška (cm): 10,50
Průměr (cm): 41,00
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 9007371412600 |
| Výška (mm): | 105 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 410 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Svítivost (lumen): | 1660 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
