Svítidlo GLOBO 54018HS WIHO, E27 1x40W, kov černý a bílý, kov vzhled dřeva, závěsné
Závěsné svítidlo, kov černý a bílý, kov vzhled dřeva, černý PVC kabel, Ø:15cm, V:120cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná - pendy - závěsná na lankách |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 9007371430758 |
| Barva: | Černá |
| Výška (mm): | 1200 mm |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 150 mm |
| Žárovky součástí balení: | NE |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
