Svítidlo GLOBO 54025-3 WILLY, E27 3x40W, nikl, sklo průhledné bílé, stropní
Stropní svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, Ø28cm, V:19cm, bez žárovek 3xE27, max. 40W 230V
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 9007371409105 |
| Barva: | nikl |
| Výška (mm): | 190 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 280 mm |
| Příkon (W): | 40 W |
| Žárovky součástí balení: | NE |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
