Svítidlo GLOBO 54307-1 CLAUDE, E14 1x40W, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, nástěnné
Nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 7x14cm, H:16cm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 9007371443192 |
| Barva: | černá matná |
| Šířka (mm): | 70 mm |
| Výška (mm): | 140 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | E14 |
| Příkon (W): | 40 W |
| Žárovky součástí balení: | NE |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
