Svítidlo GLOBO 54802S-1 XARA I, E14 1x40W, kov černý, nástěnné
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 9007371406975 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 135 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | E14 |
| Příkon (W): | 40 W |
| Žárovky součástí balení: | NE |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
