Svítidlo GLOBO 54802S-3D XARA I, E14 3x40W, černý kov, stropní svítidlo
Stropní svítidlo, černý kov, Ø360, V: 200, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V
Stropní svítidlo GLOBO 54802S-3D ze série Xara I zaujme svým elegantním designem. Černá kovová stínítka jsou ve tvaru kosočtverce. S objímkami E14 si můžete zvolit libovolný světelný zdroj (max. 40W) a určit si intenzitu a barvu světla. Doporučujeme LED zdroje pro úsporu energie a dlouhou životnost. S jinými modely stejné série můžete doplnit vzhled vašeho interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | stropní - přisazená |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 9007371400980 |
| Barva: | Černá |
| Výška (mm): | 200 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 360 mm |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
