Svítidlo GLOBO 57310B MILLY, GU10 1x35W, pružný kovový krk, černý kov, nástěnná lampička
Nástěnné svítidlo, kov černý, Flexo, bez stínítka, vypínač, ŠxV: 90x530, H: 400, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V
Nástěnné svítidlo GLOBO 57310B ze série Milly 53x9cm zaujme jednoduchým designem z černého kovu. Skládá se z pružné kovové tyče s pozinkovanou objímkou GU10. Můžete je vybavit vhodným světelným zdrojem podle vašeho výběru, což vám dává možnost určit barvu světla a jas individuálně. Nástěnné svítidlo je navíc vybaveno vypínačem, pomocí kterého lze svítidlo snadno zapínat a vypínat. Celkový obraz ve vašem interiéru můžete doplnit jiným modelem ze stejné série.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vision V12 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 9007371417100 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Výška (mm): | 530 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Závit-patice (objímka): | GU10 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
