Svítidlo GLOBO 57910-3B ROBBY, GU10 3x35W, černý matný kov, stropní svítidlo
Stropní svítidlo, kov černý, DxŠxV: 450x90x120, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V
ROZBALENÝ KUS, KOMPLETNÍ BALENÍ, POSLEDNÍ KUS ZA TUTO CENU
Stropní a nástěnné svítidlo GLOBO 57910-3B ze série Robby o rozměrech 45x9cm zaujme elegantním designem z černého matného kovu. Skládá se z kovové desky, ke které jsou připevněny tři otočné objímky s kovovým krytem GU10. Můžete je vybavit vhodnými světelnými zdroji podle svého výběru, což vám dává možnost určit barvu světla a jas podle vašich představ. Svůj interiér můžete stylově vylepšit o další modely ze stejné série.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vision V12 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 9007371425839 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Výška (mm): | 120 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 20 |
| Délka (mm): | 450 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Závit-patice (objímka): | GU10 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
