Svítidlo GLOBO 57911-1B ROBBY, GU10 1x25W, kov černý, chromový, s vypínačem, nástěnné
Nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10cm, H:12cm, bez žárovky 1xGU10, max. 25W 230V
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 9007371430512 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 70 mm |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Žárovky součástí balení: | NE |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
