Svítidlo GLOBO 57911-2W ROBBY, GU10 2x35W, kov bílý, kov chromový, nástěnné a stropní
Nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 26x6x12cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W 230V
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 9007371433520 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 120 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 20 |
| Délka (mm): | 260 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | GU10 |
| Příkon (W): | 35 W |
| Žárovky součástí balení: | NE |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
