Svítidlo GLOBO 57911-3B ROBBY, GU10 3x35W, kov černý, chromový, stropní
Stropní svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 41x6x12cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 9007371439522 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 120 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 20 |
| Délka (mm): | 410 mm |
| Patice: | GU10 |
| Žárovky součástí balení: | NE |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
