Svítidlo GLOBO 57911-4W ROBBY, GU10 4x35W, kov bílý, chromový, stropní
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.11 kg |
| EAN: | 9007371439546 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 120 mm |
| Materiál: | Kov |
| Délka (mm): | 560 mm |
| Patice: | GU10 |
| Žárovky součástí balení: | NE |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
