Svítidlo GLOBO 57911HM ROBBY, GU10 1x35W, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, závěsné
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120cm, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 9007371439997 |
| Barva: | mosaz |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Výška (mm): | 1200 mm |
| Materiál: | Kov |
| Délka (mm): | 90 mm |
| Patice: | GU10 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
