Svítidlo GLOBO 57911W ROBBY, GU10 1x25W, kov nikl mat, plast černý, kabel s vypínačem, nástěnné
Nástěnné svítidlo, kov nikl mat, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44cm, H:32cm, délka kabelu 1,5m, bez žárovky 1xGU10, max. 25W 230V
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 9007371439560 |
| Barva: | nikl |
| Šířka (mm): | 70 mm |
| Výška (mm): | 440 mm |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Žárovky součástí balení: | NE |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
