Svítidlo GLOBO 67201S-30 PANDA, LED 30W, 1370lm, 3000K, kov černý, plast opál bílý, stropní
Stropní svítidlo, kov černý, plast opál bílý, Ø60cm, V:13cm, včetně 1xLED 30W 230V, 1370lm, 3000K
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.44 kg |
| EAN: | 9007371400430 |
| Barva: | Černá |
| Výška (mm): | 127 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Energetická třída: | E |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Průměr (mm): | 600 mm |
| Příkon (W): | 30 W |
| Svítivost (lumen): | 1370 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
