Svítidlo koupelnové RABALUX 2112 Becca 3xG9 max.28W materiál kov, barva chromová, krytí IP44
Doporučujeme trojité koupelnové stropní svítidlo Becca s čistým designem a kombinací chromové a bílé barvy těm, kteří dávají přednost kulovým tvarům. Koupelnové svítidlo lze namontovat nad umyvadlo nebo zrcadlo nebo kdekoli na stropě koupelny. Stropní svítidlo je možné používat pouze se třemi energeticky úspornými světelnými zdroji s výkonem do 28 W, závitem typu G9. Chcete-li vytvořit moderní efekt, vyberte přírodní zdroj bílého světla. Kovový a skleněný model má krytí IP44, což zajišťuje jeho ochranu před pronikáním předmětů s maximálním průměrem 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoliv úhlu. Celková šířka trojitého stropního svítidla je 450 mm. Koupelnové svítidlo Becca se dodává bez zdroje světla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové - vyšší krytí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.02 kg |
| EAN: | 5998250321127 |
| Šířka (mm): | 450 mm |
| Výška (mm): | 170 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | chromová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | G9 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
