Svítidlo LED 50W reflektor s čidlem ALFA SMD 5000lm 4000K IP44 GXLR057 Greenlux
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reflektory LED s čidlem pohybu |
|---|---|
| EAN: | 8592660134147 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka (mm): | 61 mm |
| Výška (mm): | 218 mm |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 140 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 50 W |
| Svítivost (lumen): | 5000 lumen |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
