Svítidlo LED 12W přisazené LED60 FENIX-S Snow white neutrální bílá, 850lm, Greenlux GXDW39
PŘISAZENÉ SVÍTIDLO LED SMD
Těleso svítidla je vyrobeno z kvalitně lakovaného hliníku v barvě sněhově bílé.
PS NANO difuzor zajišťuje rovnoměrný rozptyl neoslňujícího světla v širokém úhlu 120°.
Energeticky úsporná náhrada přisazených svítidel s 85% snížení spotřeby elektrické energie.
Svítidlo je vybaveno montážní konzolí, která umožňuje snadnou montáž jak ke stropu, tak i na stěnu.
Součástí balení je napájecí zdroj LED CCD.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Greenlux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8592660137391 |
| Barva: | sněhová bílá |
| Šířka (mm): | 166 mm |
| Výška (mm): | 35 mm |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 3800 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 166 mm |
| Příkon (W): | 12 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 850 lumen |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
