Svítidlo LED 15W GANYS SMD 70xLED 92cm bílé 1200 lumen interiérové 230V Ecolite
Svítidlo LED GANYS TL2016-70SMD/15W/BI s výkonem 15W, svítivostí 1200 lumen v bílé barvě
Vysoce úsporné kuchyňské LED svítidlo GANYS s pokročilou SMD technologií (typ čipu: 2835) je vhodné pro podsvícení kuchyňské linky, ale například i výloh nebo prodejních pultů. Je vyrobeno z hliníku a skla. Disponuje také kolébkovým vypínačem a výklopným mechanismem, díky kterému lze světlo podle potřeby nasměrovat. Životnost zdroje je zhruba 30 000 hodin.
Technická specifikace :
Rozměry 91,7 x 2,8 x 8,4cm
Napájení [V] 220-240
Max. výkon [W] 15
Barva světla : bílá
Teplota chromatičnosti [K] : 4100
Napájecí kabel : ne - připojení na svorkovnici
Vypínač : ano
Materiál : hliník, sklo
Barva produktu : bílá
Stupeň krytí : IP20
Třída ochrany : I
Index podání barev [Ra] : 80
Světelný tok [lm] : 1200
Typ zdroje : 70x LED SMD2835
Životnost [h] : 30000
Certifikace : CE, RoHS
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytková, kuchyňská svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590849521757 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 28 mm |
| Hloubka (mm): | 84 mm |
| Barva světla (K): | 4100 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 917 mm |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/719261 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 15 W |
| Svítivost (lumen): | 1200 lumen |
| Výrobní společnost : | Ecoplanet s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Litoměřická 280/48 418 01 Bílina |
| E-mail : | objednavky@ecoplanet.cz |
