Svítidlo LED 24W SMART-S bílé, teplá bílá 3000K, 1900lm, GXLS219 Greenlux
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní, přisazená LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660122533 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 280 mm |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Délka (mm): | 280 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 24 W |
| Svítivost (lumen): | 1900 lumen |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
