Svítidlo LED 24W TAURUS-R neutrální bílá, 2300lm, kruhové 30cm, černé, Greenlux GXPS038
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní, přisazená LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660136776 |
| Barva: | Černá |
| Výška (mm): | 43 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Energetická třída: | E |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 300 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Svítivost (lumen): | 2300 lumen |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
