Svítidlo LED 30W průmyslové DUST PROFI LED 60 svítivost 3000 lumen, IP66 greenlux
LED SMD průmyslové svítidlo DUST PROFI LED u kterého konstrukce, výběr materiálů a funkčnost splňují nejvyšší světové standardy a očekávání uživatelů. Toto svítidlo je od samého počátku konstruováno tak, aby využívalo výhod LED technologie, bez kompromisů a bez zastaralých řešení, které například užívají současná prachotěsná svítidla.
Toto svítidlo je vyšší stupeň evoluce v LED průmyslovém osvětlení
technická specifikace DUST PROFI LED :
napájení : 230V
příkon : 30W
svítivost : 3000 lumen ekvivalent zářivkového svítidla se zářivkovými trubicemi 2x18W
barva světla : bílá univerzální 840 - 4200 Kelvin
počet LED diod : 180
krytí : IP66
životnost : 50.000 hodin
počet sepnutí : 25.000 x
stupeň ochrany proti mechanickému poškození : IK08
I. třída ochrany před úrazem elektrickým proudem
nestmívatelné
rozměry :
délka : 600 mm
výška : 109 mm
šířka : 89 mm
hmotnost : 1,8 kg
popis průmyslového svítidla LED DUST PROFI :
- těleso svítidla polykarbonát PC
- patentovaný, monolitický korpus který zaručuje maximální těsnost a mechanickou odolnost
- vnitřní hliníková výztuha (reflektor), která zajišťuje tuhost konstrukce
- energeticky úsporná náhrada prachotěsných svítidel se zářivkami T8
- okamžitý start bez blikání a okamžitý plný výkon svícení
- skoro dvakrát nižší spotřeba elektrické energie v porovnání se svítidly s magnetickým předřadníkem třídy B2
- teplota světla vybraná podle nejpopulárnějších zářivek Tc/CCT 4200K
- zvýšená skutečná účinnost svícení
- omezený efekt snižování světelného toku (bez "vypalování" LED diod)
- optický systém difuzoru snižující efekt oslnění
- vysoký koeficient podání barev Ra/CRI
- integrovaný driver LED CCD
- plná stabilizace parametrů napájení
- kompenzovaný účinník
- každé svítidlo je vybaveno kabeláží, která umožňuje průběžné zapojení plně spolupracuje s čidly, která řídí osvětlení
- výsuvné bezšroubové svorkovnice usnadňují a urychlují montáž svítidel
- odolné proti častému vypínání a zapínání
- možnost provozování v širokém spektru tepelné i mechanické zátěže
- technologie LED SMD 2835 EPISTAR
- životnost 50000hodin (podle ErP)
- prachotěsná a vodotěsná konstrukce, vodotěsná-odolává intenzivnímu proudu vody
- pětiletá záruka na celé svítidlo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Průmyslová LED svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| Krytí (IP): | IP66 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Energetická třída: | A++ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 30 W |
| Stmívání: | ne |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
