Svítidlo LED 34W RC065B LED34S/840 60x60cm, svítivost 3400lm, teplota světla 4000K, Philips 911401885080
Technické parametry:
- Barva: bílá
- Napětí: 220-240V AC
- Příkon: 34 W
- Zdroj světla: LED
- Patice: integrované čipy
- Světelný tok: 3400 lm
- Teplota chromatičnosti: 4000 K
- Barva světla: neutrální bílá
- Materiál těla: ocel / akrylát / polystyren
- Rozměry: 35 x 595 x 595 mm
- Hmotnost: 1,9 kg
- Stupeň krytí: IP20
- Energetická třída: E
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavná-podhledy-stěny-stropy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8718699791803 |
| Šířka (mm): | 595 mm |
| Hloubka (mm): | 35 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Délka (mm): | 595 mm |
| Energetická třída: | E |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 34 W |
| Svítivost (lumen): | 3400 lumen |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
