Svítidlo LED 36W AURA NG neutrální bílá, 4400/3600lm, GXLS163 Greenlux
SVÍTIDLO LED SMD
• těleso svítidla: ocelový plech, bílý
• difuzor: mléčný polykarbonát (PC)
• energeticky úsporná náhrada svítidel se zářivkami T8
• vysoká světelná účinnost - 100lm/W
• rovnoměrný rozptyl světla
• napájení LED PCB zajišťuje integrovaný flicker-free napájecí zdroj
• 50% úspory ve spotřebě elektrické energie ve srovnání se
zářivkovými tělesy T8 předřadník VVG
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Greenlux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 8592660140483 |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 40 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 1200 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 36 W |
| Svítivost (lumen): | 3600 lumen |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
