Svítidlo LED 40W RC007B LED40S/840 60x60cm svítivost 4000lm PILA 911401879684
Technické parametry:
Barva: bílá ( RAL 9003 )
Napětí: 220 až 240 V/AC
Příkon: 40 W
Zdroj světla: LED
Patice: integrované čipy
Světelný tok: 4000 lm
Teplota chromatičnosti: 4000 °K
Barva světla: neutrální bílá
Činitel oslnění UGR: < 19
Stmívatelné: ne
Materiál těla: ocel / plast
Rozměry: 595 x 595 x 62 mm
Hmotnost: 2,0 kg
Stupeň krytí: IP20/40
Energetická třída: G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podhledová LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8719514959989 |
| Šířka (mm): | 595 mm |
| Hloubka (mm): | 35 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 595 mm |
| Energetická třída: | G |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 40 W |
| Svítivost (lumen): | 4000 lumen |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
