Svítidlo LED 54W prachotěsné TRUSTER-CM 3G 7000/8700lm neutrální bílá 4000K IP65 Greenlux GXWP322v2
LED SMD přisazené svítidlo v moderním designu s vysokým krytím IP65 (prachotěsné, odolné proti tryskající vodě).
Vhodné k průmyslovému i obecnému použití pro nasvětlení jak vnitřních, tak i venkovních prostor. Například výrobních hal, skladů apod.
Těleso svítidla tvoří akrylonitryl-butadien-styren (ABS), difuzor mléčný polykarbonát (PC).
Energeticky úsporná náhrada svítidel se zářivkami T8.
60% úspory ve spotřebě elektrické energie ve srovnání se zářivkovými tělesy T8 předřadník VVG.
Vysoká účinnost LED modulu 129lm/W.
Kompenzovaný jalový výkon Pf >0,9.
Tříletá záruka na celé svítidlo.
Svítidlo nabízí možnost průchozího propojení za sebe/do řady. Díky tomu lze zapojit v řadě až 35 svítidel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přisazená LED svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 8592660144207 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 76 mm |
| Výška (mm): | 66 mm |
| Materiál: | ABS |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 1200 mm |
| Energetická třída: | C |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 54 W |
| Svítivost (lumen): | 7000 lumen |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
