Svítidlo LED 9W kuchyňské 1080lm 3000-6500K 57cm bílé SLICK TL2001-CCT/9W Ecolite
Vysoce úsporné kuchyňské LED svítidlo SLICK s pokročilou SMD technologií je vhodné pro podsvícení kuchyňské linky, ale například i do výloh nebo prodejních pultů. Verze CCT navíc poskytuje variabilitu v podobě možnosti změny teploty chromatičnosti pomocí kolébkového přepínače.
Svítidlo je vybaveno napájecím kabelem o délce 1,5m se zástrčkou.
Tabulka parametrů:
- Rozměry: 57,3 x 2,1 x 3,2cm
- Napájení: 220-240 V
- Max. výkon: 9 W
- Teplota chromatičnosti: 3000-6500 K (nastavitelná na svítidle)
- Napájecí kabel: 1,5m
- Vypínač: ano
- Materiál: plast
- Barva produktu: bílá
- Stupeň krytí: IP20
- Třída ochrany: I
- Index podání barev: 80 Ra
- Světelný tok: 1080 lm
- Typ zdroje: LED SMD
- Životnost: 30.000h
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytková, do kuchyňských linek |
|---|---|
| EAN: | 8590849531503 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 21 mm |
| Výška (mm): | 32 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla-odstín: | teplá, neutrální, studená bílá |
| Délka (mm): | 573 mm |
| Energetická třída: | E |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 9 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 1080 lumen |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | Ecoplanet s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Litoměřická 280/48 418 01 Bílina |
| E-mail : | objednavky@ecoplanet.cz |
