Svítidlo LED prachotěsné PRIMA LED Ex 2.4ft PCc 6400/840 Trevos 14850
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trevos |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.4 kg |
| EAN: | 8590515148509 |
| Šířka (mm): | 145 mm |
| Pevnost v rázu: | IK10 |
| Krytí (IP): | IP66 |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka (mm): | 1272 mm |
| Distributor světla: | Difuzor (čočka/optika/panel) |
| Druh napětí: | AC/DC |
| Druh připojení: | Ostatní |
| Efektivní světelný tok: | 5670 lm |
| Energetická třída: | D |
| Jmenovitá teplota okolí podle IEC62722-2-1: | -25 - 60 °C |
| Jmenovitá životnost L70/B50 při 25 °C: | 200000 h |
| Jmenovité napětí (V): | 220 - 240 V |
| Jmenovitý proud (rozsah): | 160 - 175 mA |
| Materiál krytu: | Plast opálový |
| Materiál obalu: | Plast |
| Maximální počet svítidel na jeden miniaturní jistič B16 (MCB): | 30 |
| Maximální počet svítidel na miniaturní jistič C16 (MCB): | 51 |
| Míra poruchovosti při střední životnosti 50 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 5 |
| Nastavitelné: | Ne |
| Objímka/patice: | Ostatní |
| Obsahuje předřadník: | Ano |
| ? Počet pólů: | 3 |
| Pro výbušnou zónu plynu: | 2 |
| Pro výbušnou zónu prachu: | 22 |
| Řízení stálého světelného toku: | Ne |
| Se světelným zdrojem: | Ano |
| Světelná účinnost svítidla: | 148 lm/W |
| Světelný zdroj: | LED nevyměnitelná |
| Teplota barvy: | 4000 - 4000 K |
| Třída ochrany: | I |
| Typ předřadníku: | Řízení LED proudové |
| Typ zapojení: | Vhodné pro průchozí zapojení |
| Účiník: | 0,95 |
| Udržení světelného toku při střední životnosti 50 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 90 |
| Úhel vyzařování: | Velmi široký paprsek >80° |
| Vhodné pro počet žárovek: | 2 |
| Výkon: | 38,4 W |
| Výměnný předřadník: | Ano |
| Výška/hloubka: | 111 mm |
| Výrobní společnost : | TREVOS, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Nová Ves 34 511 01 Turnov Česká republika |
| E-mail : | obchod@trevos.cz |
