Svítidlo podhledové BLACK PEARL-R nevýklopné, zrcadlové sklo, Greenlux GXPO011
Designové podhledové svítidlo od výrobce Greenlux v provedení zrcadlové sklo/perleť určené pro montáž na strop do podhledu. Standardně je svítidlo dodáváno bez patice a zdroje, do svítidla lze použít jak klasické halogenové žárovky tak moderní a úsporné LED diody. Pro správné fungování je potřeba pořídit vhodné trafo dle vybraného zdroje a celkového zátěže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podhledová 12V, 230V patice GU10,G4 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660110547 |
| Materiál: | skleněný rámeček |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 12 V |
| Průměr (mm): | 90 mm |
| Závit-patice (objímka): | MR16, G5,3 |
| Žárovky součástí balení: | NE |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
