Svítidlo prachotěsné TRUST LED PS 2xT8/120CM pro LED trubice Greenlux GXWP504
Prachotěsné svítidlo s krytím IP65, pro LED trubice T8/120 cm.
Těleso svítidla: vysoce nárazový polystyren (HIPS), difuzor: polystyren
Svítidlo lze připevnit ke stěně nebo stropu pomocí dodaných kovových spon nebo jej lze zavěsit na lano.
Svítidlo se používá v prostorách s vysokou prašností: výrobní haly, sklady, seníky apod.
Trubice LED T8 není součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SVÍTIDLA technická |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660124315 |
| Šířka (mm): | 103 mm |
| Výška (mm): | 68 mm |
| Krytí (IP): | 65 |
| Délka (mm): | 1560 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2x 16 - 22W |
| Závit-patice (objímka): | G13 |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
