Svítidlo prachotěsné TRUST LED PS 2xT8/150CM pro LED trubice Greenlux GXWP505
Prachotěsné svítidlo IP-65, pro 2x LED T8/150cm trubice.
Těleso svítidla: high impact polystyrene (HIPS), difuzor: polystyren.
Svítidlo je možné připevnit ke stěně nebo stropu s použitím kovových příchytek, které jsou součástí dodávky, nebo jej zavěsit na lanko.
Svítidlo se používá do prostorů s vysokou prašností: výrobní haly, skladové prostory, seníky apod.
LED T8 trubice nejsou součástí balení.
K dokoupení příslušenství pro horizontální zavěšení GXOS500 (2ks v balení).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SVÍTIDLA technická |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660124322 |
| Šířka (mm): | 103 mm |
| Výška (mm): | 68 mm |
| Krytí (IP): | 65 |
| Délka (mm): | 1560 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2x 20 - 25W |
| Závit-patice (objímka): | G13 |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
