Svítidlo přisazené LED FENIX-S White 24W teplá bílá, Greenlux GXDW073
Přisazené LED svítidlo FENIX-S o výkonu 24W s barvou světla teplá bílá rozzáří každý prostor o výkonu 1800lm v přepočtu za klasickou 100W žárovku. Jedná se o moderní integrovaný LED SMD zdroj , který přináší úsporu až 80% v porovnání s klasickým osvětlením. Svítidla FENIX-S jsou vyrobena z kvalitně lakovaného hliníku a difuzor z odolného plexiskla (PMMA)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní, přisazená LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660111445 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 298 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 2800 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Délka (mm): | 298 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 24 W |
| Svítivost (lumen): | 1800 lumen |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
