Svítidlo pro LED T8 trubice TRUST LED PS 2xT8/60CM Greenlux GXWP503
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SVÍTIDLA technická |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660124308 |
| Šířka (mm): | 103 mm |
| Výška (mm): | 68 mm |
| Krytí (IP): | 65 |
| Délka (mm): | 660 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2x 8 - 10W |
| Závit-patice (objímka): | G13 |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
