Svítidlo RABALUX 1047 Lite chromová GU10 3x MAX 50W
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | spoty, bodová, reflektorová svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 5998250310473 |
| Krytí (IP): | IP44/ IP40 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | F |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 82 mm |
| Příkon (W): | 3 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 240 lumen |
| Typ svítidla: | Zapuštěné a přisazené osvětlení |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
