Svítidlo RABALUX 1464 ALBINA, LED 18W, IP23, -K, -lm, matná bílá
Obrazové svítidlo Albina je vynikající volbou, pokud chcete zajistit důstojné osvětlení vašich vysoce ceněných fotografií a obrázků umístěných na stěně obývacího pokoje nebo pracovny. Můžete jej dokonce namontovat nad koupelnové zrcadlo. Svítidlo elegantního severského designu bylo vyrobeno z kovu a plastu, má matnou bílou barvu a jeho vestavěná žárovka LED vyzařuje přirozené bílé světlo. Výkon světelného zdroje LED je 18 W, jeho světelná intenzita je 900 lumenů, barevná teplota je 4000 K a životnost je 30 000 hodin. Má krytí IP23, to znamená, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 12,5 mm (např. prstů) a vodě až do úhlu 60 °. Svítidlo Albina má tyto rozměry: délka 895 mm, výška 60 mm, vzdálenost od stěny 140 mm. Na toto úžasné obrazové svítidlo se vztahuje 5letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 5998250314648 |
| Šířka (mm): | 895 mm |
| Výška (mm): | 60 mm |
| Krytí (IP): | IP23 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | matná bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Svítivost (lumen): | 900 lumen |
| Typ svítidla: | Osvětlení obrazů |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 140 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
