Klip-on svítidlo Noah se dá použít jako praktický doplňkový zdroj světla v obývacím pokoji, ložnici nebo dětském pokoji. Jeho hlavní výhodou je kompaktní velikost a mobilita: můžete jej namontovat na stůl, poličku nebo použít všude tam, kde potřebujete nějaké dodatečné osvětlení. Černé svítidlo vyrobené z kovu a plastu je vysoké 170 mm, průměr stínítka je 70 mm a klip svítidla je 100 mm dlouhý. Tato funkční stylová lampa může být použita s vypínačem na kabelu a obsahuje vestavěný, energeticky úsporný LED světelný zdroj. Spotřeba energie zdroje světla je 5 W, jeho svítivost je 360 lumenů, jeho barevná teplota je 3000 K a životnost je 20 000 hodin. Noah vyzařuje teplé bílé světlo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 5998250314785 |
| Šířka (mm): | 70 mm |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/695648 |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 5 W |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Svítivost (lumen): | 360 lumen |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 170 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
