Svítidlo RABALUX 2012 LAGERTHA, LED 36W, IP20, 2800-5000K, 890lm, chrom
Kulaté stropní svítidlo Lagertha s hvězdným efektem doporučujeme především do moderních obýváků, jídelen nebo ložnic. Tento chromový model vyrobený z kovu a plastu je doplněn o bílé plastové stínidlo. Malé a velké kulaté prvky viditelné uvnitř dodávají tomuto svítidlu zajímavý charakter. Svítidlo Lagertha má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 36W, světelným tokem 2200 lumenů a životností 20 000 hodin. Barevná teplota žárovky je 4000 K, a proto vyzařuje přirozené bílé světlo a vytváří v místnosti čistý, moderní efekt. Průměr tohoto stropního svítidla je 490 mm, vzdálenost od stropu je pouhých 45 mm. Na svítidlo Lagertha poskytujeme záruku 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.636 kg |
| EAN: | 5998250320120 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | chrom |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 490 mm |
| Příkon (W): | 36 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2200 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 45 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
