Svítidlo RABALUX 2029 NILFGARD, LED 13W, IP20, -K, -lm, stříbrná
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.43 kg |
| EAN: | 5998250320298 |
| Šířka (mm): | 135 mm |
| Výška (mm): | 430 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | stříbrná |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Příkon (W): | 13 W |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Svítivost (lumen): | 890 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
