Svítidlo RABALUX 2049 KOBALD, GU10 1xMAX 42W, IP20, -K, -lm, matná černá
Minimalistické stropní svítidlo Kobald bude skvělou volbou do vašeho moderního obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Tento matně černý prizmatický model je celý vyroben z hliníku. Toto stropní svítidlo lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 42W. Typ patice je GU10. Úhel paprsku lze v případě potřeby změnit o 15°. V závislosti na místnosti, kde jej nainstalujete, si můžete do tohoto svítidla dát žárovku vyzařující teplé nebo přirozené bílé světlo. Těchto malých svítidel můžete do místnosti umístit více podle vašich potřeb. Rozměry přisazeného stropního svítidla Kobald jsou 90x90, vzdálenost od stropu je 105 mm. Tento model se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.425 kg |
| EAN: | 5998250320496 |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | GU10 |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Typ svítidla: | Zapuštěné a přisazené osvětlení |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 105 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
