Svítidlo RABALUX 2053 KOBALD, GU10 2xMAX 42W, IP20, -K, -lm, matná černá
Minimalistické stropní svítidlo Kobald se 2 žárovkami bude skvělou volbou do vašeho moderního obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Tento matně černý čtvercový model se zaoblenými rohy je celý vyroben z hliníku. Stropní svítidlo lze použít se dvěma žárovkami, každá s výkonem do 42W. Typ zásuvky je GU10. Úhel vyzařování lze v případě potřeby změnit o 15° pro oba světelné zdroje. V závislosti na místnosti, kde budete svítidlo Kobald instalovat, si můžete do svítidla dát žárovky vyzařující teplé nebo přirozené bílé světlo. Šířka přisazeného 2-žárovkového stropního svítidla je 180 mm, výška 93 mm, vzdálenost od stropu 105 mm. Tento model se dodává bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5998250320533 |
| Šířka (mm): | 180 mm |
| Výška (mm): | 93 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | GU10 |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Typ svítidla: | Zapuštěné a přisazené osvětlení |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 105 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
