Svítidlo RABALUX 2065 MATT, LED 10W, IP44, 4000K, 1350lm, chrom
Moderní nástěnné koupelnové svítidlo Matt doporučujeme instalovat především nad umyvadlo se zrcadlem. Kovové svítidlo chromové barvy je doplněno o bílé plastové stínidlo. Svítidlo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 10W, světelným tokem 960 lumenů a životností 25 000 hodin. Světelný zdroj má barevnou teplotu 4000 K a podle toho vyzařuje přirozené bílé světlo. Svítidlo Matt má krytí IP44, které zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Rozměry tohoto koupelnového nástěnného svítidla jsou následující: šířka 350 mm, výška 45 mm, vzdálenost od stěny 80 mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 5998250320656 |
| Šířka (mm): | 350 mm |
| Výška (mm): | 45 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | chrom |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 10 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 900 lumen |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 80 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
